Czech and Slovak and anybody who understands....

speak whatever language you like here.
Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Jul 14th, '08, 10:45

Na gildonga kokukám teď a zbožňuju to :D Divný nebo smutný konce mi nevadí, už jsem si nějak zvykla na to že moji oblíbenci to maj spočítaný ještě před závěrečnejma titulkama, takže nic novýho pod sluncem :glare:
Kimi wa Petto jsem viděla jako úplně první dorama, Matsujun byl geniální což mě následně dovedlo k lehké posedlosti Johnny´s :whistling:

Marquart
Posts: 38
Joined: Oct 4th, '06, 09:33
Location: Czech Republic

Post by Marquart » Jul 14th, '08, 16:30

Kimi wa petto bylo taky jedno z prvních, ale dovedl mě k němu HYD s úžasným Domyoujim ^_^ Stal se z něj můj oblíbený herec, takže další seriály na sebe nedaly dlouho čekat.
Takže už netrpělivě čekám až se objeví závěrečné finále HYDu (už aby to dvd vyšlo).

sansex
Posts: 1
Joined: Jul 14th, '08, 16:37

Post by sansex » Jul 14th, '08, 16:41

Hah, hey guys!
I'm from Poland, I'm not learning czech but i can understand almost everything what you are writing about :3 It was really funny, polish and czech languages are a little similar ^^

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Jul 17th, '08, 15:36

Tak jsem dokoukala Gil Donga a přiznávám, brečela jsem už od prvního dílu (smíchy) až do posledního (to už ne smíchy), bavila jsem se úžasně a musím říct, že korea má ty nejhezčí prince ze všech :wub: Jelikož už jsou další titule k Iljimae, budu se chvilku tlemit Lee Jun Kiho stupidním výrazům a pak se zas vrátím k něčemu japonskýmu :D
Jo a dívala jsem se na první díl Yasuko to Kenji a sranda jak blázen XD Účesy jak v manze a úplně stejný výrazy :lol:

btw: koukáte někdo na anime Blade of the Immortal??

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Jul 31st, '08, 14:38

Je, ono to tu jeste zije :) Po delsi dobe jsem se podival na forum.

Posilam vsem pozdrav z Japonska :) Na nejake sledovani dorama tu teda vubec nemam cas, za mesic co tu jsem jsem nevidel ani minutu. Casto v TV vidim reklamy na soucasna i nova dorama, plus reklamy na Hana Yori Dango film, a ty nejen v TV ale i plakaty venku, kdyz to tu zrovna bylo v kine :)

Na co koukate z posledni doby? Nejak jsem trochu ztratil prehled ted :)

sayon
Posts: 4
Joined: Aug 2nd, '08, 08:51

Post by sayon » Aug 2nd, '08, 20:32

servuste vsetci!!
po nejakom tom lurkovani v tienoch (a stiahnuti par serialov) som sa rozhodla konecne prihlasit! XD bolo i na case! a som rada ze tu vidim aj svk a ceske slova ^^!

uplne a krasne je odtrhnute z retaze densha otoko....oplati sa to pozret >8D


.

mi0
Posts: 3
Joined: May 2nd, '08, 10:20
Location: Slovakia
Contact:

Post by mi0 » Aug 16th, '08, 11:54

Mno, prinášam po krátkom sledovaní seriálov moje malé zhrnutie:

Najlepšie seriály:
- Coffee prince (robím tomu aj slovenský preklad, budúci týždeň to asi bude) - to isto poznáte
- Crying out of love, in the center of the world - jediný seriál, pri ktorom som naozaj plakal :), fakt sila
- Beautiful Life - ďalšia romantická dráma, ktorá s človekom pohne
- Orange days - celkom milá romantická dráma

Seriály kvalitné, ale občas sa mi na nich niečo nepáčilo:
- Snow Queen - super romantická dráma, ale trochu mi vadila dĺžka scén
- Sorry i love you - krutá dráma, ktorá si neberie servítky
- Goong - taká kravinka, ale hrá tam moja obľúbená herečka a celkom sa mi to páčilo

Seriály, ktoré neurazili:
- The Legend - historicko-fantastický akčno-romantický seriál..
- Kekkon Dekinai Otoko - celkom milá komédia o extravagantnom architektovi...
- Man of the Vineyard - roztiahnutý romantický seriál v peknom prostredí (s obľúbenou herečkou :)
- My Girl - blbý začiatok, celkom pekný koniec
- Fantasy Couple - ešte som to síce nedopozeral, ale akosi na to nemám chuť
- Train Man (aka Densha otoko) - taká blbosť, ale dokázal som to dopozerať, takže sa dá..

Seriály, ktoré mi nič nepovedali:
- Boys Over Flowers 1, 2 (aka Hana yori dango) - nuda, trápnosť..
- Full House - nudááá ako telenovela
- Remote - mne to prišlo dosť stupídne a infantilné


....no a teraz rozmýšlam, čo ďalej :) Idem skúsiť seriál Hero, uvidíme...

sayon
Posts: 4
Joined: Aug 2nd, '08, 08:51

Post by sayon » Aug 25th, '08, 12:00

noo...dopozerala som ace wo nerea...nebolo to nijako prevratne, ale ueto aya je zlatunka, takze dalo sa to prezit (XDDD)

nobotu wo produce ma prekvapila....bolo to fakt dore, tada aspon mne sa pacili aj herecke vykony aj cely pribeh (yay je HM!!)

a moc sa mi pacilo aj queen's classroom...ak vam nevadi,ze hlavn hrdinami su dvanastrocne decka, odvazte sa pozriet si to. su tam dobre myslienky 8D

tak zdar! 8D

woldinghamuk
Posts: 13
Joined: Oct 8th, '06, 13:57
Location: CZ
Contact:

Post by woldinghamuk » Nov 17th, '08, 15:36

Ahoj, já už jsem tu nějaký ten pátek reglá, ale až teď mi napadlo juknout, jestli je tu nějalé české fórum :) ... a vida.. je. já teďko sleduju 100 tales of horror (japonské strašidelné příběhy) a docela si to užívám a pak taky úplně z jiného soudku .. US originál Ugly Betty. .. a to teda stojí za to .. sec mazec paráda.. děsná sranda...kam se hrabe ta naše katka.. kterou stejně nesleduju.

mimochodem, pálíte si ty seriály na dvd, nebo jen skouknete a mažete?

Elien
Posts: 170
Joined: Jul 3rd, '07, 20:48
Location: Mordor

Post by Elien » Nov 17th, '08, 16:24

Vítej 8)

Já mám externí disk, takže vypalování na dvd už neprovozuju. Věci co se mi líbí si nechávám, to co se mi nelíbí, nebo to není nic moc mažu. Až ti bude compl hlásit každej den nedostatek místa na disku tak nad tím začni přemýšlet :mrgreen:

woldinghamuk
Posts: 13
Joined: Oct 8th, '06, 13:57
Location: CZ
Contact:

Post by woldinghamuk » Nov 17th, '08, 16:30

chacha... to mi právě hlásí :) ..tudíž o tom přemýšlím, mimochodem, nevíte někdo, jak zrušit zobrazení možnosti poslat mi mail přes forum? Mám sice zaškrtnlé , že nemá být zobrazen, ale nějak to nefunguje. díky předem za pomoc..

Zvemi
Posts: 43
Joined: Apr 3rd, '08, 13:40
Location: Czech republic

Post by Zvemi » Nov 17th, '08, 16:54

ja si vetsinu vypaluju :) puvodne jsem to nedelala, ale kdyz nemam moc casu a chci se kouknout na neco hodne dobryho, tak se radsi kouknu na neco, co uz jsem videla. Kdyz jsem zjistila, ze toho spoustu taham znova (a na disku mam nedostanek mista), zacala jsem si (skoro) vsechno palit. Aspon muzu sirit poselstvi dorama dal po okoli :D a mam prehled, jaka hromada uz toho je.

woldinghamuk
Posts: 13
Joined: Oct 8th, '06, 13:57
Location: CZ
Contact:

Post by woldinghamuk » Nov 17th, '08, 17:04

Teď se mi podařilo narazit .. po dlouhé době na původní anime verzi Attaku Nu. 1 / Mila Superstar .. tak doufám, že to stáhnu postupně.

Taky uvažuj, že si to budu pálit, neb tahat to znovu je občas frustrující :)

Melci
Posts: 2
Joined: Sep 15th, '09, 16:34

Post by Melci » Sep 15th, '09, 16:41

Ahoj nenašel jste někdo ang. titulky na GTO live ??? Já našla jen Ruské :-( Kdyby někdo chtěl vyměnit nějaké seriály tak at mi písne na Melci@seznam.cz moc jich nemám, ale můžem se domluvit i jinak ;-)

Zvemi
Posts: 43
Joined: Apr 3rd, '08, 13:40
Location: Czech republic

Post by Zvemi » Sep 15th, '09, 18:54

Melci wrote:Ahoj nenašel jste někdo ang. titulky na GTO live ??? Já našla jen Ruské :-( Kdyby někdo chtěl vyměnit nějaké seriály tak at mi písne na Melci@seznam.cz moc jich nemám, ale můžem se domluvit i jinak ;-)
co treba zkusit pohledat tady?

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_43172.htm

Melci
Posts: 2
Joined: Sep 15th, '09, 16:34

Post by Melci » Sep 16th, '09, 15:48

Ahoj díky moc :-) ale tohle je torrent - hardsub...já sháním titulky zvlášt... :-)

Zvemi
Posts: 43
Joined: Apr 3rd, '08, 13:40
Location: Czech republic

Post by Zvemi » Sep 16th, '09, 16:02

Melci wrote:Ahoj díky moc :-) ale tohle je torrent - hardsub...já sháním titulky zvlášt... :-)
jtv softsuby nevydava, takze si myslim, ze eng softsuby nebudou existovat

vensak
Posts: 1
Joined: Apr 5th, '10, 23:34

Post by vensak » Apr 6th, '10, 00:24

Zdravím túto malú komunitu. Momentalne sa zameriavam na malovanie čínskych znakov (učím sa tú reč, teda snažím sa) a sem tam si teda niečo pozrem. Bohužiaľ nie všetky veci môjho vkusu sú preložené. Na to som už občas aj rezignovala a pozrela si vec v originále s minimálnym porozumením.

Tak pozerám, že je tu v poslednej dobe nejak mrtvo. Tak neviem kde ste roztratení. Asi v iných anglických topicoch. Ale keby predsa tak Vás tu zdravím, je zaujímavé vidieť československy znejúci topic na medzinárodnom fóre zameranom na seriály z ázie.

Fansubbingu fandím a beriem ho ako dobrú vec. Preklady bývajú často oveľa lepšie ako komerčné preklady. Ďalej sa prekladajú veci, ktoré by sa inak von nikdy nedostali a tiež fansubberi dávajú komentáre ak je niečo čo je pre nás neznáme a iné. Prípadne ak použijú slovnú hračku a tá je vysvetlitelná (jááj tu ma napadá to klasické - Kolik třešní tolik višní .- :lol :lol

Tak by ma možno zajímalo či sa niekto z vás aktivuje vo funsubbingoch?

Vensak

zenitse
Posts: 93
Joined: Apr 27th, '06, 19:08
Location: Brno, Czech Republic

Post by zenitse » Jun 15th, '12, 21:13

Zijete nekdo? :)

Tamuke
Posts: 3
Joined: Jul 4th, '08, 10:19

Post by Tamuke » Jul 1st, '12, 10:14

Tady to asi umrelo, ze? Skoda.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests